Współorganizatorem zawodów był Urząd Miejski w Nysie. W rywalizacji wzięło udział 193 zawodników.
Drużyny sztafetowe rywalizowały ze sobą w dwóch stylach: dowolnym i klasycznym (dziewczęta i chłopcy).
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I - II
STYL DOWOLNY DZIEWCZĘTA – 4 x 25 m
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 (czas: 2.18,30 s)
w składzie: Amelia Wójcik, Otylia Dymek, Lena Woźniak, Alicja Kędzierska
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 (czas: 2.32,07 s)
w składzie: Oliwia Winiarska, Wiktoria Zając, Ula Kocierz, Ania Włodarczyk
STYL DOWOLNY CHŁOPCY– 4 x 25 m
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 (czas: 3.08,43 s)
w składzie: Lucjan Łacny, Jakub Olejniczak, Szymon Stancelewski, Miłosz Krawczyk
SZKOŁY PODSTAWOWE KL. III - IV
STYL DOWOLNY DZIEWCZĘTA – 4 x 25 m
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 - (czas: 1.34,16 s)
w składzie: Ola Janusz, Martyna Sierecka, Natalia Kurowska, Agnieszka Dudek
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 (czas:1.45,62 s)
w składzie: Klaudia Gontarz, Ola Popiel, Martyna Cygan, Nikola Woźniak
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 10 (czas: 1.52,82 s)
w składzie: Natalka Kołodziej, Zosia Kunicka, Ala Marczewska, Oliwia Grzybowska
STYL DOWOLNY CHŁOPCY – 4 x 25 m
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 (czas: 1.29,37 s)
w składzie: Daniel Filipek, Vadim Kurowski, Karol Grubiak, Dawid Kwaśnik
II miejsce – Niepubliczna Szkoła Podstawowa (czas: 1.47,94 s)
w składzie: Kamil Sobek, Marcel Skubański, Szymon Grabacz, Dominik Sperczyński
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 (czas: 1.50,09 s)
w składzie: Maciej Kwaśniak, Szymon Bobryk, Mikołaj Kłodnicki, Piotr Wójcik
STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA – 4 x 25 m
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 – I (czas: 1.52,56 s)
w składzie: Klaudia Gontarz, Agata Kisiel, Martyna Cygan, Nikola Woźniak
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 (czas: 2.08,72 s)
w składzie: Agnieszka Dudek, Klaudia Szczepańska, Karolina Sikora, Ola Janusz
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 – II (czas: 2.30,72 s)
w składzie: Ola Biga, Oliwia Winiarska, Michalina Kuchta, Hania Kret
STYL KLASYCZNY CHŁOPCY – 4 x 25 m
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 (czas: 2.07,88 s)
w składzie: Daniel Filipek, Oliwier Straus, Mikołaj Wawrzkowicz, Dawid Kwaśnik
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 (czas: 2.17,69 s)
w składzie: Maciej Kwaśniak, Mikołaj Kłodnicki, Piotr Wójcik, Jakub Kret
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5 (czas: 2.52,89 s)
w składzie: Konrad Szwec, Jacek Rzepiela, Filip Głuszek, Jakub Sękowski
SZKOŁY PODSTAWOWE KL. V - VI
STYL DOWOLNY DZIEWCZĘTA – 4 x 25 m
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 (czas: 1.20,50 s)
w składzie: Oliwia Górka, Agata Krawczyk, Katarzyna Ostrowska, Agata Zalewska
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5 - II (czas: 1.22,44 s)
w składzie: Angela Kruk, Kamila Brzezina, Alicja Ayboga, Emilia Bałdo
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 - II (czas: 1.23,85 s)
w składzie: Emila Załęska, Anna Kowalczyk, Aleksandra Maniakowska, Ewa Kałętkiewicz
STYL DOWOLNY CHŁOPCY – 4 x 25 m
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 - I (czas: 1.17,19 s)
w składzie: Jakub Karst, Krzysztof Michałek, Kacper Majchrzak, Michał Zając
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 10 (czas: 1.22,25 s)
w składzie: Jan Krakowski, Miłosz Szewczyk, Dawid Lipiński, Wojciech Lichosik
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 - II (czas: 1.23,60 s)
w składzie: Wojciech Ostrowski, Maciej Wójcik, Patryk Chełpa, Marcin Smykała
STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA – 4 x 25 m
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 - I (czas: 1.43,25 s)
w składzie: Ewa Kałętkiewicz, Agata Zalewska, Nikola Kowalska, Agata Krawczyk
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5 - II (czas: 1.49,84 s)
w składzie: Alicja Ayboga, Paulina Huk, Sandra Seifert, Sandra Wacowska
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 (czas: 1.50,86 s)
w składzie: Alicja Tomaszewska, Emilia Łużna, Julia Stancelewska, Wiktoria Bagrowska
STYL KLASYCZNY CHŁOPCY – 4 x 25 m
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 – I (czas: 1.40,84 s)
w składzie: Michał Zając, Wiktor Straus, Krzysztof Michałek, Michał Muszyńska
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 - I (czas: 2.02,84 s)
w składzie: Mateusz Kaczmarek, Piotr Koronczok, Oskar Tkaczuk, Patryk Chełpa
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 (czas: 2.12.28 s)
w składzie: Mateusz Szczotka, Oskar Pawowicz, Wiktor Capenki, Adam Zabłotni
SZKOŁY GIMNAZJALNE
STYL DOWOLNY DZIEWCZĘTA – 4 x 50 m
I miejsce – Gimnazjum Diecezjalne (czas: 2.31,28 s)
w składzie: Katarzyna Chrobak, Anna Petryszyn, Julia Opałka, Agnieszka Koronczok
II miejsce – Gimnazjum Nr 1 (czas: 2.48,53 s)
w składzie: Anna Odrowąż, Natalia Kwaśnik, Monika Sobocińska, Maja Rachwał
III miejsce – Gimnazjum Nr 4 (czas: 3.07,47 s)
w składzie: Agnieszka Skóra, Nela Jaraszek, Magdalena Młot, Laura Wójcik
STYL DOWOLNY CHŁOPCY – 4 x 50 m
I miejsce – Gimnazjum Nr 1 - I (czas: 2.26,62 s)
w składzie: Bartosz Kłonowski, Kamil Adamczyk, Mateusz Godyń, Jakub Kurowski
II miejsce – Zespół Szkół Sportowych - I (czas: 2.28,29 s)
w składzie: Michał Hoszman, Dawid Wojciechowski, Dominik Grubiak, Kamil Łaski
III miejsce – Gimnazjum Nr 1 - II (czas: 2.42,66 s)
w składzie: Patryk Gruszka, Wojciech Kurzeja, Jakub Wandzel, Wojciech Dżendżera
STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA – 4 x 50 m
I miejsce – Gimnazjum Nr 1 (czas: 3.29,16 s)
w składzie: Maja Rachwał, Monika Sobocińska, Izabela Wójtowicz, Natalia Kwaśnik
II miejsce – Gimnazjum Diecezjalne (czas: 3.33,47 s)
w składzie: Weronika Nowiczonek, Katarzyna Chrobak, Agnieszka Malczyk, Paulina Adamska
III miejsce – Gimnazjum Nr 4 (czas: 3.40,82 s)
w składzie: Agnieszka Skóra, Monika Lichwa, Magdalena Młot, Laura Wójcik
STYL KLASYCZNY CHŁOPCY – 4 x 50 m
I miejsce – Gimnazjum Diecezjalne (czas: 3.11,28 s)
w składzie: Michał Kroczak, Jakub Rączy, Jan Petryszyn, Wojciech Żurawski
II miejsce – Gimnazjum Nr 1 (czas: 3.14,32 s)
w składzie: Jakub Kurowski, Kamil Mazur, Wojciech Dżendżera, Bartosz Kłonowski
III miejsce – Zespół Szkół Sportowych (czas: 3.23,06 s)
w składzie: Bartłomiej Ciastoń, Simon Wałach, Filip Broniszewski, Michał Hoszman
W ogólnej klasyfikacji punktowej zwyciężyli:
Szkoły Podstawowe
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 – opiekun - Roman Niewiadomski, Małgorzata Przybyszewska
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 – opiekunowie – Renata Meres, Ewa Strukowska
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5 – opiekunowie – Aleksandra Niewiadomska, Iwona Korbus
Szkoły Gimnazjalne
I miejsce – Gimnazjum Nr 1 – opiekun – Jolanta Hajduk
II miejsce – Gimnazjum Diecezjalne – opiekun – Agata Wrona
III miejsce – Zespół Szkół Sportowych – opiekun – Barbara Kołodziej
Zwycięskie sztafety otrzymały medale oraz dyplomy, które wręczał dyrektor Nyskiego Ośrodka Rekreacji Mirosław Aranowicz. Szkoły, które zwyciężyły w ogólnej klasyfikacji punktowej dodatkowo zostały uhonorowane pucharami.
Sędzią głównym zawodów był Roman Niewiadomski.