W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:
PRZEDSZKOLAKI
Tor przeszkód dziewcząt
I miejsce – Laura Żukowska – czas 18,18 s
II miejsce – Hania Jurczyk – czas 18,78 s
III miejsce – Nina Tarasek – czas 19,00 s
Tor przeszkód chłopców
I miejsce – Jakub Zięcina – czas 23,72 s
II miejsce – Kamil Szczerski – czas 36,17 s
III miejsce – Tomek Olejniczak – czas 44,00 s
Rodzinny tor przeszkód
I miejsce – Laura Żukowska z mamą – czas 39,12 s
II miejsce – Jakub Zięcina z tatą – czas 40,57 s
III miejsce – Nina Tarasek z mamą – czas 41,03 s
Bieg na 50 m dziewcząt
I miejsce – Laura Żukowska – czas 12,12 s
II miejsce – Nina Tarasek – czas 14,21 s
III miejsce – Hania Jurczyk – czas 15,98 s
Bieg na 50 m chłopców
I miejsce – Michał Gorząd – czas 12,34 s
II miejsce – Jakub Zięcina – czas 14,68 s
III miejsce – Kamil Szczerski – czas 21,04 s
SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I – II
Bieg na 100 m dziewcząt
I miejsce – Zuzia Król – czas 19,08 s
II miejsce – Ola Marala – czas 19,19 s
III miejsce – Milena Krupnik – czas 21,20 s
Bieg na 100 m chłopców
I miejsce – Jakub Olejniczak – czas 18,63 s
II miejsce – Oskar Skirzewski – czas 19,24 s
III miejsce – Piotr Jasiński – czas 19,49 s
Rzut piłeczką palantową dziewcząt
I miejsce – Zuzia Król – 10,70 m
II miejsce – Martha Herman – 10,20 m
III miejsce – Ola Malara – 10,00 m
Rzut piłeczką palantową chłopców
I miejsce – Piotr Jasiński – 24,00 m
II miejsce – Oskar Skirzewski – 22,50 m
III miejsce – Jakub Olejniczak – 21,00 m
SZKOŁA PODSTAWOWA KL. III – IV
Bieg na 100 m dziewcząt
I miejsce – Daria Chmura – czas 18,33 s
II miejsce – Julia Sidzina – czas 18,78 s
III miejsce – Iwana Liber – czas 18,97 s
Bieg na 100 m chłopców
I miejsce – Jakub Soloch – czas 17,06 s
II miejsce – Michał Raszczuk – czas 17,36 s
III miejsce – Daniel Hund – czas 17,38 s
Rzut piłeczką palantową dziewcząt
I miejsce – Milena Tarasek – 24,50 m
II miejsce – Julia Sidzina – 16,90 m
III miejsce – Daria Chmura – 15,80 m
Rzut piłeczką palantową chłopców
I miejsce – Daniel Hund – 30,80 m
II miejsce – Tomasz Chudziński – 27,20 m
III miejsce – Jakub Soloch – 27,10 m
SZKOŁA PODSTAWOWA KL. V - VI
Bieg na 100 m dziewcząt
I miejsce – Zuzanna Żukowska – czas 15,00 s
II miejsce – Maja Dumańska – czas 16,10 s
III miejsce – Izabela Klimczak – czas 16,28 s
Bieg na 100 m chłopców
I miejsce – Denis Dudek – czas 15,84 s
II miejsce – Adrian Janczak – czas 17,40 s
III miejsce – Jakub Cieleń – czas 17,90 s
Rzut piłeczką palantową dziewcząt
I miejsce – Maja Dumańska – 22,30 m
II miejsce – Zuzanna Żukowska – 21,60 m
III miejsce – Izabela Klimczak – 20,40 m
Rzut piłeczką palantową chłopców
I miejsce – Łukasz Matysiok – 34,60 m
II miejsce – Jakub Cieleń – 31,20 m
III miejsce – Tomasz Kłapkowski – 28,90 m
SZKOŁA GIMNAZJALNA
Bieg na 100 m dziewcząt
I miejsce – Gabriela Klimczak – czas 17,24 s
Bieg na 100 m chłopców
I miejsce – Wiktor Matysiok – czas 14,03 s
II miejsce – Patryk Zawadzki – czas 14,23 s
III miejsce – Mateusz Jemielewski – czas 16,07 s
Rzut piłeczką palantową dziewcząt
I miejsce – Gabriela Klimczak – 29,90 m
II miejsce – Agata Strama – 15,00 m
Rzut piłeczką palantową chłopców
I miejsce – Patryk Zawadzki – 63,90 m
II miejsce – Wiktor Matysiok – 59,00 m
III miejsce – Piotr Hajdas – 53,60 m
BIEG NA 400 m
Przedszkolaki - chłopcy
I miejsce – Jakub Zięcina – czas 2.03,38
II miejsce – Kamil Szczerski – czas 3.41,78
Szkoła Podstawowa I - VI - chłopcy
I miejsce – Denis Dudek – czas 1.14,02 s
II miejsce – Daniel Hund – czas 1.20,11 s
III miejsce – Michał Raszczuk – czas 1.23,61 s
Szkoła Gimnazjalna - chłopcy
I miejsce – Piotr Hajdas – czas 1.10,76 s
II miejsce – Patryk Zawadzki – czas 1.12,02 s
III miejsce – Wiktor Matysiok – czas 1.19,35 s
Dziewczęta OPEN
I miejsce – Zuzanna Żukowska – czas 1.21,28 s
II miejsce – Izabela Klimczak – czas 1.23,83
III miejsce – Agata Strama – czas 1.28,80
Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy, napoje, słodycze oraz nagrody rzeczowe a zwycięzcy dodatkowo zostali odznaczeni medalami, które wręczali: sekretarz Urzędu Miejskiego w Nysie – Michał Baziuk oraz dyrektor Nyskiego Ośrodka Rekreacji – Mirosław Aranowicz.