Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nysa
Starty gimnastyczek z Nysy

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Zawody Kontrolne Kadry i Ogólnopolski Turniej Młodości w gimnastyce sportowej kobiet z udziałem zawodniczek z Nysy, odbyły się na obiektach „Wisły” Kraków w dniach 04 – 06.2011 r.
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Starty gimnastyczek z Nysy
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Dobrze (jak na pierwszy start w sezonie) wystartowały zawodniczki reprezentujące Nyskie Towarzystwo Gimnastyczne. W klasie mistrzowskiej seniorek Justyna Rumian zajęła 7. miejsce w wieloboju gimnastycznym, a Adriana Stadnik startująca w kl. II, w finale skoków przez stół gimnastyczny zajęła miejsce 7.

Natomiast w kl. III 6. miejsce w wieloboju zajęła Hanna Barska, jak również 6. miejsce w finale ćwiczeń na poręczach i była 6. w finale ćwiczeń na równoważni. Wiktoria Lisowiec zajęła 6. miejsce w finale skoku przez stół gimnastyczny i wreszcie Aneta Dmytrów wywalczyła srebrny medal w finale ćwiczeń na równoważni.

- Wyniki gimnastyczek z Nysy to dobry prognostyk przed eliminacjami do XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, które odbędą się na obiektach Zespołu Szkół Sportowych w Nysie w dniach 01 – 02.04.2011 r. - podkreśla Adam Łabutin trener NTG.