Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nysa
Wygrana Nysy

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
To nie był dobry mecz, ale najważniejsze, że zainkasowaliśmy trzy punkty.

Nasi pierwszoligowi siatkarze pokonali wczoraj (3 lutego) na własnym parkiecie BBTS Bielsko-Biała 3 : 1. Tym samym powróciły nadzieje na utrzymanie się w pierwszej lidze. Teraz już tylko punkt nas dzieli od pierwszej ósemki.

Początek meczu nie wskazywał, że nasi akademicy wyjdą z niego obronną ręką. Dzięki skutecznej grze w ataku i kontrze bielszczanie objęli prowadzenie 1:0 w setach. Jednak już od początku drugiej partii nysanie narzucili swój rytm gry i set zakończył się wynikiem 25 : 20 dla AZS. W trzeciej i czwartej partii gospodarze tylko na moment oddali prowadzenie w czwartej potyczce, ale mimo to wygrali cały mecz 3 : 1.

AZS Nysa - BBTS Bielsko-Biała 3-1 (20:25,25:20,25:20,25:22)